spolupráca so zákazníkom pokračuje aj po "papierovom" odovzdaní zákazky...  •      meno
  •       
  •      e-mail
  •       
  •      otázka
  •       

Charakteristika firmy Praktik

Praktik Nitra
Praktik Nitra
Praktik Nitra
Praktik Nitra
Praktik Nitra
Praktik Nitra
Praktik Nitra

Dvadsiaty rok činnosti, tí istí majitelia, rovnaké sídlo firmy, rovnaké zameranie a rovnaký názov - to je stručná charakteristika firmy Praktik. Dnes, už v nových priestoroch doplnených o predajňu, je natrvalo zapísaná ako firma, v ktorej spolupráca so zákazníkom pokračuje aj po "papierovom" odovzdaní zákazky. Veď dobré meno firmy budujú a upevňujú hlavne spokojní zákazníci. Aká však bola cesta etablovania, to nám v krátkosti priblížia majitelia firmy Miloš Ziman a Jozef Košťál.

Montáž ústredného a podlahového vykurovania, vodoinštalácie

"Porevolučné začiatky zakladania firmy sú aj v našom prípade pravdepodobne zhodne so skúsenosťami mnohých kolegov - podnikateľov, kedy sme nesmelo vstupovali do niečoho nového, neznámeho. Prvé roky sme ako malá montážna firma naberali hlavne skúsenosti a postupne rozširovali a dopĺňali činnosti aj pracovníkov. Hlavným zameraním však bola vždy montáž ústredného a podlahového vykurovania a vodoinštalácie, montáž a servis plynových kotlov. Dnes samotnej realizácii predchádza projekcia na základe programov, konzultácia so zákazníkom, doporučené zmeny resp. výber optimálneho riešenia.

Vykurovanie od A po Z

Nie je žiadnou novinkou, že často krát je poradenská činnosť na prvom mieste, nakoľko naše skúsenosti zmenia pôvodné predstavy zákazníka, ktorý je v tejto oblasti laik. Firma sa postupne začala špecializovať na podlahové vykurovanie, ktoré je v súčasnosti už takmer samozrejmosťou nielen v obytných, ale aj polyfunkčných objektoch.

Vykurovanie - referencie

Spoločne s našimi pracovníkmi sme prispeli k spríjemneniu interiérov v takých budovách, ako OTP Banka - BA, Burza cenných papierov - BA, Plynárenské múzeum SPP - BA, Nemocnica ministerstva vnútra - BA, Telecom - BA, Sklady telekomunikácie - BA, TPD - BA, Kaufland - TT, Slovenská sporiteľňa - NR, Sereď, Slovenská poisťovňa - Galanta, Slovenská poľnohospodárska knižnica SPU - NR, Prvá stavebná sporiteľňa - NR, Poľnobanka - NR, Microcomp Computersystém - NR, kaštiel Chateau Apponyi Oponice, predajňa TPD Zvolen, predajne obchodnej siete Jednota a Tesco ale aj mnoho ďalších objektov v Bratislave a iných mestách kraja.

Inštalačný a kurenársky materiál - maloobchod, veľkoobchod

V roku 1995 sme naše služby rozšírili o obchodnú činnosť. V predajni, ktorá sa nachádza v areáli firmy na Štúrovej ulici 143 v Mlynárciach, ponúkame široký sortiment inštalačného a kúrenárskeho materiálu, plynové kotly, batérie, sanitu, nerezové drezy, sifóny, kotle, regulačnú a záhradnú techniku. Ponuka je určená ako pre veľkoodberateľov, tak aj pre maloodberateľov. Kvalitná práca a ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety, znamená obojstrannú spokojnosť a zaručene sa vráti, možno aj v podobe ďalších nových objednávok. V našej firme už niekoľko rokov neregistrujeme migráciu pracovníkov, ba práve naopak. Stály stav pracovníkov, na ktorých sa dá spoľahnúť - to je práve spomínaná záruka, na ktorej staviame aj budúcnosť našej firmy."

2009 © Praktik Nitra s.r.o.  |  Web by Webczech