Praktik Nitra

PREDSTAVUJEME NAŠU SPOLOČNOSŤ
Dvadsiaty rok činnosti, tí istí majitelia, rovnaké sídlo firmy, rovnaké zameranie pod rovnakým názvom. To je naša spoločnosť Praktik. Dnes, už v nových priestoroch doplnených o predajňu, natrvalo zapísaná ako firma, v ktorej spolupráca so zákazníkom pokračuje aj po “papierovom” odovzdaní zákazky.

Veríme, že dobré meno firmy budujú a upevňujú najmä spokojní zákazníci.

Každým (k)rokom k veľkoobchodu

Počas prvých porevolučných rokov sme sa ako malá montážna firma venovali najmä zbieraniu skúseností, postupnému rozširovaniu a dopĺňaniu činností aj pracovníkov. Našimi hlavnými zameraniami boli od začiatku montáž ústredného a podlahového vykurovania, montáž a servis plynových kotlov a vodoinštalácie.

Firma sa (k)rok za (k)rokom začala ešte viac špecializovať na podlahové vykurovanie, ktoré je v súčasnosti samozrejmosťou nielen v obytných, ale aj polyfunkčných objektoch.

Poradenská činnosť v oblasti vykurovania

Postupom času sme tiež zaregistrovali rastúci počet zákazníkov vyhľadávajúcich odbornú pomoc pri výbere vhodného vykurovacieho systému, kotlov a pod.

Využili sme naše poznatky z praxe a začali s poradenskou činnosťou, ktorá je dnes najdôležitejšou súčasťou firmy Praktik, nakoľko naše skúsenosti dokážu zmeniť pôvodné predstavy zákazníka a pomôcť mu zvoliť oveľa efektívnejšiu cestu.

Dnes teda samotnej realizácii predchádza projekcia na základe programov, konzultácia so zákazníkom, doporučené zmeny, resp. výber optimálneho riešenia.

Obchodná činnosť

Centrom našej obchodnej činnosti, ktorú rozvíjame už od roku 1995, je predajňa, nachádzajúca sa v areáli firmy, na Štúrovej ulici 143 v Mlynárciach. Ponúkame tam široký sortiment inštalačného a kúrenárskeho materiálu, plynové kotly, batérie, sanitu, nerezové drezy, sifóny, kotle, regulačnú a záhradnú techniku. Ponuka je určená ako pre veľkoodberateľov, tak aj pre maloodberateľov.

Dôvera zákazníkov aj pracovníkov

Na trhu pôsobíme od roku 1993 a medzi naše najväčšie devízy patrí dobré meno spoločnosti, množstvo verných, spokojných zákazníkov a dobré pracovné vzťahy. Nesmierne si vážime, že v našej firme už niekoľko rokov neregistrujeme migráciu pracovníkov, práve naopak. Stály stav pracovníkov, na ktorých sa dá spoľahnúť – to je záruka, na ktorej staviame budúcnosť našej firmy Praktik.

31 ROKOV ČINNOSTI
3250+ DOKONČENÝCH ZAKÁZOK
2750 SPOKOJNÝCH KLIENTOV
1000+ ROZDANÝCH RÁD
Kvalitná práca a výhodné ceny služieb

PRAKTIK NITRA

Kvalitne odvedená práca a ochota vyjsť zákazníkovi v ústrety, tomu hovoríme obojstranná spokojnosť. Pracujeme len s overenými značkami výrobkov a materiálov, garantujeme výhodné cenové ponuky a na nami vykonané služby poskytujeme záruku.
Spokojní klienti hovoria za nás

Referencie

Za 20 rokov praxe sme spríjemnili interiéry mnohých budov. Medzi naše projekty patria známe budovy v Bratislave, ako OTP banka, Burza cenných papierov, Plynárenské múzeum SPP, Nemocnica Ministerstva vnútra, Telekom, Sklady telekomunikácie či TPD.

Nezaháľali sme ani v Nitre, kde máme za sebou úspešné realizácie v budove Slovenskej Sporiteľne, Prvej stavebnej sporiteľne, Slovenskej poľnohospodárskej knižnice SPU, Poľnobanky aj v priestoroch firmy Microcomp Computersystém.
Spokojných klientov našej spoločnosti Praktik nájdete aj v Trnave (Kaufland), v Seredi (Slovenská sporiteľňa), v Galante (Slovenská poisťovňa), v Oponiciach (kaštieľ Chateau Appony) či vo Zvolene (predajňa TPD).

Cenové ponuky na vaše projekty pre vás radi vypracujeme zadarmo. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Vďačne odpovieme a poradíme.