Praktik- spokojnosť zamestnancov a zákazníkov na prvom mieste

Predajňa

V našej predajni na Štúrovej ulici 143 v Nitre- časť Mlynárce kúpite všetko potrebné pre zabezpečenie kúrenia, vody a plynu vo vašej domácnosti. Ponúkame široký sortiment: od montážnych súčiastok pri vedení rozvodov trubiek odpadu – HT, PVC, ako aj rozvodov vody a kúrenia –trubky a fittingy od PPR cez ALPEX až po oceľové rozvody.

Čaká na vás široký sortiment zariaďovacích predmetov rôznych značiek do vašich priestorov (WC, umývadlá, batérie, sprchové hlavice, vane a pod.)

Pri výbere značiek dbáme na kvalitu produktov a radi vám rozhodovanie uľahčíme odbornou radou. Naši skúsení predavači vám ochotne pomôžu, poskytnú všetky potrebné informácie a odpovedia na vaše otázky.

V predajni Praktik nájdete tiež široké spektrum záhradnej techniky, od záhradných hadíc a pištolí až po ostrekovače a záhradné ventily. Sme si istí, že si v našom záhradníckom kútiku niečo vyberiete.

Keďže sa snažíme vyhovieť každej požiadavke zákazníka, zaradili sme do našej ponuky aj predaj keramiky. Môžete si u nás kúpiť kvalitnú nemeckú, taliansku a španielsku dlažbu či obklad. Použitie dlažby nie je limitované iba na kúpeľne, dá sa využiť v celej domácnosti. Na výber máme hneď z niekoľkých možností.

Ak potrebujete akútne vymeniť nefunkčnú batériu za novú, kúpiť perlátor alebo si chcete prerobiť záhradu a potrebujete dlhšie hadice či nové pištole, príďte k nám. Pokiaľ si idete zariaďovať nový dom či byt, zavítajte do našej predajne na Štúrovej ulici 143 a uvidíte, že budete odchádzať spokojní. 

Urobíme preto všetko a vy urobte dnes to, čo odkladáte na zajtra. Navštívte nás.

Otvaraciehod

Po-Pia : 07:00 – 16:00
So: 08:00 – 12:00

Pozrite si naše práce

Fotogaléria

Ste živnostník, stavebná firma alebo sa zaoberáte montážou daných predmetov a máte chuť spolupracovať? 

Pošlite nám cenovú ponuku.