Ručíme za kvalitne odvedenú prácu

Vodoinštalácie

Nikto nechce, aby sa jeho domácnosť vystavila nekvalitnej vodoinštalácii, ktorá ohrozí jej chod. Častokrát však otázku poctivej vodoinštalácie začneme riešiť keď už je príliš neskoro. Ako príklad uvedieme situáciu, ktorá sa bohužiaľ stala mnohým. Vytopenie domácnosti. Pri neodbornej inštalácii, zlom utesnení alebo dopojení spojov je to len otázkou času.

Práve preto sme tu my, aby ste z domu nemuseli odchádzať so zlým pocitom, či ho po príchode nenájdete v poškodenom stave či úplne vytopený.

Montáž s možnosťou výberu zriaďovacích predmetov

Do našej špecializácie patrí správna a kvalitná inštalácia vody, odpadovej kanalizácie aj inštalácia zriaďovacích predmetov (osadenie a dopojenie batérii, WC, vaní a všetky sanitárne zariadenia). Poctivú vodoinštaláciu zavedieme kamkoľvek, či už sa jedná o novostavbu, rekonštrukciu bytu/domu, alebo akýchkoľvek iný priestor. Používame kvalitné materiály, ktoré zabezpečia správnu funkciu vašich rozvodov, aj pri špecifických požiadavkách.

Našou výhodou oproti konkurencii je nielen montáž, ale aj možnosť výberu zariaďovacích predmetov do vašich priestorov, vďaka našej predajni, v ktorej ponúkame široké spektrum značiek prvotriednej kvality.

Pozrite si naše práce

Fotogaléria